Про компанію ТЮФ Тюрінген Україна

Орган сертифікації TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна)

Компания TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна) - єдина філія/представництво Товариства технічного нагляду Тюрінгії TÜV Thüringen e.V. (ТЮФ Тюрінген Німеччина), що працює в Україні.

TÜV Thüringen – це міжнародна група компаній з головним офісом у Німеччині (м. Ерфурт), яка пройшла шлях від створеної в 1990 році технічної інспекційної до орієнтованої на клієнта сервісної організації з численними підрозділами в Німеччині та представництвами в багатьох країнах світу.

TÜV Thüringen концентрує свої послуги в чотирьох великих та кількох невеликих компаніях, приділяючи основну увагу сектору промисловості, транспорту й освіти. Крім того, TÜV Thüringen співпрацює із закордонними експертними організаціями.

Діяльність компанії полягає в сприянні підприємствам у вирішенні завдань щодо забезпечення безпеки та якості. TÜV Thüringen здійснює перевірку й підтвердження відповідності бізнес-процесів, продукції і послуг вимогам європейських та міжнародних стандартів, директив та норм.

Компанія об'єктивна й незалежна у своїх діях. Підставою для цього є понад 150 національних і міжнародних акредитацій, допусків та сертифікацій. У нашій команді працюють лише першокласні фахівці: сеніор-аудитори, головні аудитори, аудитори й технічні експерти. Клієнти, споживачі й ділові партнери по всьому світу покладаються на кваліфіковану думку наших експертів та перевірену часом репутацію.

TÜV Thüringen Ukraine пропонує вашій увазі послуги із сертифікації систем менеджменту, сертифікації продукції, сертифікації (атестації) зварювальників, сертифікації технологій зварювання, сертифікації систем контролю якості у зварювальному виробництві та навчанню.

До переліку систем менеджменту, сертифікацію яких здійснює наш сертифікаційний орган, входять: системи управління якістю ( сертифікація ISO 9001), системи управління екологічною безпекою ( сертифікація ISO 14001), системи управління охороною здоров'я та безпекою праці ( сертифікація ISO 45001), системи енергоменеджменту ( сертифікація ISO 50001), системи керування інформаційними сервісами ( сертифікація ISO/IEC 20000-1), системи управління безпекою харчових продуктів ( сертифікація ISO 22000, сертифікація FSSC 22000), системы управления информационной системи управління інформаційною безпекою ( сертифікація ISO/IEC 27001), системи контролю якості у зварювальному виробництві за стандартами ISO 3834 та EN 1090.

До сертифікованої продукції відносяться обладнання і посудини, що працюють під тиском, ліфти, біогазові установки, газові установки для автотранспорту, канатні дороги, металопрокат, металоконструкції, мобільні конструкції та установки, електрика й електроніка, механічні вироби й машини.

У програму навчання TÜV Thüringen Ukraine входять оглядові семінари з вимог міжнародних стандартів та курси підготовки аудиторів з видачею сертифікатів, що підтверджують статус внутрішнього аудитора систем менеджменту.

Для ознайомлення з інформацією про офіційні представництва TÜV Thüringen у світі перейдіть на сторінку.