Політика компанії

Наша місія

Незалежна і професійна оцінка процесів, продукції та послуг на відповідність вимогам міжнародних і національних стандартів з метою покращення якості, підвищення продуктивності, захисту людей та навколишнього середовища від ризиків, пов'язаних з використанням технологій.

Наше бачення

Дбати про те, щоб наші послуги відповідали вимогам клієнтів. Гарантувати раціональний і гнучкий підхід під час виконання робіт, постійно підвищувати кваліфікацію співробітників та підтримувати бездоганний рівень сервісу для досягнення корпоративних амбіцій – конкурентної першості на ринку послуг України за ключовими напрямками діяльності компанії.

Наше гасло

Ваша безпека в надійних руках

Політика в галузі менеджменту

Заява керівництва ТОВ «ТЮФ Тюрінген Україна»:

  • З метою забезпечення незалежності й цілісності своєї діяльності компанія враховує потенційні випадки конфлікту інтересів та приймає необхідні дії щодо їх попередження. Співробітники компанії не займаються діяльністю, яка може вплинути на об'єктивність і цілісність рішень щодо надання того чи іншого виду послуг.
  • Керівництво компанії не дає виконавчому персоналу вказівок, які можуть прямо чи опосередковано вплинути на результати перевірок і об'єктивність рішень.
  • Рішення приймаються виключно на підставі свідоцтв відповідності (або невідповідності), встановлених Органом із сертифікації, і без будь-якого тиску (комерційного, фінансового та ін. характеру) з боку.
  • Якщо об'єктивні докази про виконання встановлених вимог надано замовником у недостатній кількості, тоді свідоцтва про відповідність або не видаються, або тимчасово припиняються, анулюються, обмежуються. При цьому докази, одержані для визначення відповідності, зберігаються Органом із сертифікації відповідно до встановлених спеціальних, законодавчих і відомчих вимог.

Заява правління Групи TÜV Thüringen