Правила використання сертифіката й сертифікаційного знака
TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна), філія/представництво Групи компаній TÜV Thüringen e.V., проводить сертифікацію систем менеджменту в системі TIC.
TIC (TÜV International Certification) – система сертифікації Органу із сертифікації TÜV Thüringen e.V., зареєстрована в Німеччині, акредитована органом з акредитації Dakks і визнана на світовому рівні в рамках регіональних угод з акредитації та міжнародних угод IAF-MLA.
Орган із сертифікації видає організації-замовнику сертифікат відповідності й надає право користування сертифікаційним (товарним) знаком TIC після успішного завершення сертифікаційного аудиту системи менеджменту за одним або кількома стандартами.
Сертифікат ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO/IEC 20000-1, ISO 22000, FSSC 22000, ISO/IEC 27001 видається на 3 роки. Протягом цього періоду Замовник зобов'язаний:
- підтримувати відповідність системи управління вимогам стандарту;
- у встановлений термін проходити спостережні аудити з боку Органу із сертифікації;
- інформувати Орган із сертифікації про зміни в системі менеджменту, які можуть вплинути на її результативність та відповідність;
- уникати некоректного трактування галузі застосування сертифіката зацікавленими сторонами;
- виконувати договірні зобов'язання перед Органом із сертифікації.
Зразок сертифіката ISO 9001:2015:
Право користування знаком сертифікації поширюється лише на час дії та сферу покриття сертифіката. Замовник може вказувати такий знак на паперових та електронних носіях комерційного й рекламного призначення.
Для того, щоб сфера застосування сертифікату на систему менеджменту не розцінювалася як сертифікація продукції, сертифікаційний знак не можна наносити на продукцію або її упаковку, на документацію, пов'язану з виробництвом і тестуванням виробів, на документи з описом характеристик продукції тощо.
Невиконання Замовником вимог до сертифікації, зокрема недотримання правил використання сертифіката й сертифікаційного знака, веде до призупинення або ануляції сертифіката. При цьому Замовник повертає Органу із сертифікації сертифікат відповідності й документ про право користування сертифікаційним знаком, а також виключає згадку про сертифікат у комерційних та рекламних цілях.
Зупинений сертифікат поновлюється після успішного проходження наглядового аудиту. У разі ануляції сертифіката проводиться процедура первинної сертифікації з видачею нового сертифіката.
Зразок сертифікаційного знака:
Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з проходженням процедури сертифікації системи менеджменту, звертайтесь за телефоном +38(063) 169-67-12, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку.
Для того, щоб отримати від нас комерційну пропозицію щодо сертифікації системи менеджменту, завантажте відповідну анкету для розрахунку вартості сертифікації системи менеджменту й надішліть нам електронною поштою. Також можна замовити сертифікацію через електронну форму на сайті.