Навчання онлайн

Вебінар

Отримайте інтерактивну онлайн-освіту з командою фахівців-викладачів TÜV Thuringen Ukraine!

Дистанційні заняття відбуваються у форматі вебінару. За своїм наповненням і результативністю вебінари TÜV Thuringen Ukraine максимально повторюють класичні курси навчання за напрямами:

  • огляд вимог міжнародних стандартів і норм;
  • внутрішній аудит систем менеджменту на відповідність вимогам стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000, FSSC 22000, HACCP та ін.
Навчання онлайн

Навчання онлайн нічим не поступається очним заняттям у плані особистого спілкування. Під час вебінару учні можуть вести діалог з викладачем і між собою за допомогою аудіо та відео зв'язку, стежити за презентацією, переписуватись у чаті. Крім того, учасникам надаються додаткові документи для забезпечення повної передачі знань.

Тривалість вебінару: від 1 до 4 днів (по кілька годин на день з перервами), залежно від тематики.

Як і під час очних занять, викладач проводить тестування знань. За результатами перевірки оформляється сертифікат встановленого зразка про успішне завершення курсу. Сертифікат надається учаснику в електронному й паперовому вигляді.

Переваги вебінару:

  • Економія часу й коштів. Вебінар виключає необхідність підготовки й подорожі до місця проведення семінару та назад, а також супутні витрати на проїзд, проживання та харчування;
  • Немає обмежень щодо розташування. Ви самі визначаєте місце підключення до вебінару. Незалежно від того, де знаходиться викладач та учні, участь у вебінарі можлива з будь-якої точки світу за умови дотримання технічних вимог.

Технічні вимоги:

  • Стабільне підключення до Інтернету;
  • Відсутність проблем з аудіо сигналом з Вашого боку (робочі динаміки Вашого пристрою);
  • Наявність мікрофона й відеокамери. (Якщо у Вас немає можливості підключити мікрофон, Ви зможете ставити запитання та залишати коментарі тільки в письмовій формі. Тому ми рекомендуємо заздалегідь подбати про дотримання цієї вимоги).
Навчання онлайн

Ми постійно працюємо над розширенням нашої вебінарної програми. Заходьте регулярно й не пропустіть жодної нової події. Розклад вебінарів, доступних зараз, дивіться на нашому сайті.

Подати заявку на участь в онлайн-навчанні можна електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за допомогою електронної форми «Реєстрація учасників» на нашому сайті.

За довідками, будь ласка, звертайтесь за телефоном +38(050) 489-17-57.

Чекаємо Вас на наших онлайн-курсах!