Сертифікація (атестація) технологічних процесів зварювання

Сертифікація технологічних процесів зварювання

Спеціалісти TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна), офіційного представництва нотифікованого органу технічного нагляду TÜV Thüringen e.V. в Україні, здійснюють сертифікацію (атестацію) технологічних процесів зварювання в Україні за вимогами європейських і міжнародних стандартів: EN/ISO 15610:2003, EN/ISO 15611:2003, EN/ISO 15612:2018, EN/ISO 15613:2004 ISO 15614-1-13 та ін.

Вищезазначені стандарти спрямовані на забезпечення якості зварних з'єднань та підвищення експлуатаційних характеристик продукції. Вони містять рекомендації щодо організації зварювальних процесів і застосовуються для сертифікації виробників металопродукції.

Сертифікація процесів зварювання є обов'язковою умовою для отримання сертифікату на систему забезпечення якості в зварювальному виробництві за ISO 3834 та сертифікату на внутрішній виробничий контроль за EN 1090, який, у свою чергу, дає можливість маркувати продукцію знаком РЄ для її експорту до ЄС та інших країн світу.

Зразок сертифіката на технологію зварювання:

Зразок сертифіката на технологію зварювання

Сертифікат відповідності технологій зварювання вимогам EN/ISO 15610, EN/ISO 15611, EN/ISO 15612, EN/ISO 15613, EN/ISO 15614-1-13 та інших стандартів – це свідчення того, що під час виготовлення продукції підприємство виконує належний контроль зварювальних робіт і використовує зварювальні матеріали, типи з'єднання, способи зварювання, температурний режим та інші параметри зварювальних процедур (WPS) відповідно до встановлених міжнародних вимог.

Сертифікація зварювання включає проведення випробувань зварних з'єднань за рядом критеріїв в залежності від застосовуваного стандарту. Контрольні зварні з'єднання перевіряються на міцність, твердість, зусилля, руйнування та ін.

Процедура сертифікації технологічних процесів зварювання:

  • Заповнення спеціальної заявки;
  • Зварювання зразків у присутності експерта органу із сертифікації;
  • Випробування зразків;
  • Оформлення сертифікату на технологію зварювання (у разі позитивного результату випробувань).

Для уточнення вартості послуг із сертифікації технологій зварювання, термінів та інших технічних деталей звертайтесь за телефоном +38(063) 169-67-12, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку.