Сертифікація ISO/IEC 20000-1

Сертифікація за ISO/IEC 20000-1

TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна) проводить сертифікацію систем менеджменту (інформаційних) сервісів (СМС/СМІС) в Україні на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 20000-1.

Ми надаємо сертифікати ISO/IEC 20000-1 встановленого міжнародного зразка з терміном дії 3 роки та акредитацією DAkkS (Німеччина). Перевірити актуальність виданих в Україні сертифікатів можна в нашому відкритому реєстрі сертифікатів на глобальному веб-сайті TÜV Thüringen Group.

Трирічний цикл сертифікації системи менеджменту (інформаційних) сервісів включає сертифікаційний аудит і два наглядових аудити. За бажанням замовника перед сертифікацією проводиться попередній аудит, а після закінчення терміну дії сертифікату – ресертифікаційний.

Про стандарт ISO/IEC 20000-1

ISO/IEC 20000-1 «Інформаційні технології. Керування послугами. Частина 1: Вимоги до системи керування послугами» входить до міжнародної групи стандартів Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) серії ISO 20000, встановлює вимоги до систем керування IT-сервісами, націлений на забезпечення захисту інформації та підвищення якості наданих послуг.

ISO/IEC 20000-1 призначений для будь-яких організацій, що надають IT-послуги, і особливо рекомендований компаніям із розвиненою інформаційною інфраструктурою, наприклад: розробникам ПЗ, постачальникам інтернет-послуг, страховим компаніям, банкам і багатьом іншим.

СМС можна поєднувати з системами менеджменту за іншими стандартами ISO, наприклад: ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 27001.

Переваги сертифікації за ISO/IEC 20000-1

За допомогою сертифіката ISO/IEC 20000-1 постачальник ІТ-сервісів може продемонструвати своїм замовникам, бізнес-партнерам, кінцевим споживачам та іншим зацікавленим сторонам, що його цілі, політики, процедури, процеси надання послуг, процеси регулювання взаємовідносин, а також методи оцінки й управління інформаційними ризиками є ефективними, задовольняють запити споживачів та відповідають встановленим міжнародним вимогам щодо якості ІТ-послуг.

Крім того, сертифікація СМІС дає компанії стандартні економічні, маркетингові та іміджеві переваги, виводить її на новий рівень спілкування з бізнес-партнерами, інвесторами й наглядовими органами.

Акредитація органу із сертифікації за стандартом ISO/IEC 20000-1

DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH) акредитація органу із сертифікації TÜV Thüringen e.V. за стандартом ISO/IEC 20000-1


Орган із сертифікації TÜV Thüringen e.V. (ТЮФ Тюрінген) акредитовано в галузі сертифікації систем менеджменту (інформаційних) сервісів (СМС/СМІС) акредитаційним органом Німеччини DAkkS (Deutschen Akkreditierungsstelle GmbH ).

Під акредитацією розуміють процедуру офіційного підтвердження відповідності об'єкта встановленим критеріям.

DAkkS є національним органом з акредитації Федеративної Республіки Німеччина. Він проводить усі види акредитацій у Німеччині відповідно до постанови (ЄС) № 765/2008.

DAkkS є членом EA (Iternationalen Akkreditierungsorganizationen European Co-operation for Accreditation), IAF (International Accreditation Forum) - міжнародний форум з акредитації , ILAC (International Laboratory Accreditation Cooperation) - міжнародна організація з акредитації лабораторій.

Членство DAkkS у згаданих організаціях забезпечує взаємне визнання сертифікатів за ISO/IEC 20000-1, виданих органами сертифікації, акредитованими DAkkS.

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з проходженням процедури сертифікації систем менеджменту (інформаційних) сервісів (СМС/СМІС), звертайтесь за телефоном +38(063) 169-67-12, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку.

Для того щоб отримати від нас комерційну пропозицію щодо сертифікації системи менеджменту (інформаційних) сервісів (СМС/СМІС), завантажте анкету для розрахунку вартості сертифікації за стандартом ISO/IEC 20000-1 та надішліть нам електронною поштою. Запит можна також зробити через електронну форму на сайті. Перейдіть до цієї форми, натиснувши «Замовити сертифікацію за ISO/IEC 20000-1».