Сертифікація зварювального виробництва за стандартами серії ISO 3834 та EN 1090-1

Сертифікація зварювального виробництва за стандартами серії ISO 3834 та EN 1090-1

Спеціалісти TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна), офіційного представництва нотифікованого органу технічного нагляду TÜV Thüringen e.V. в Україні здійснюють сертифікацію системи забезпечення якості на відповідність вимогам стандартів серії ISO 3834 та внутрішнього виробничого контролю – на відповідність EN 1090-1.

Дані стандарти застосовуються для сертифікації виробничих підприємств, які під час виготовлення металопродукції використовують процеси зварювання методом плавлення металевих матеріалів. Це стосується зварювальних процесів у цехах і в місцях монтажу.

Стандарти серії ISO 3834 «Вимоги щодо якості зварювання плавленням металевих матеріалів» визначають рівень вимог до системи забезпечення якості в зварювальному виробництві.

Стандарти серії EN 1090 «Виготовлення сталевих та алюмінієвих конструкцій. Вимоги» встановлюють вимоги щодо оцінки виробництва будівельних металоконструкцій, вимоги до внутрішнього виробничого контролю підприємства, технічні вимоги до конструкцій з урахуванням типу конструкцій і виду матеріалу.

Зразок сертифіката ISO 3834-Х, EN 1090-1:

Зразок сертифіката ISO 3834-Х

Зразок сертифіката EN 1090-1

Наявність вищезгаданих сертифікатів свідчить про те, що система забезпечення якості підприємства, якість продукції, технологічні процеси зварювання, а також персонал, який виконує зварювальні роботи, відповідають встановленим європейським та міжнародним вимогам.

Крім того, сертифікат на внутрішній виробничий контроль EN 1090-1 є підставою для маркування продукції знаком РЄ для експорту продукції до ЄС та інших країн світу.

ТОВ «ТЮФ Тюрінген Україна» сприяє своїм клієнтам на шляху до сертифікації за стандартами серії ISO 3834 та EN 1090, у тому числі виконує сертифікацію/атестацію зварників і сертифікацію технологій зварювання, навчання внутрішніх аудиторів систем менеджменту якості за ISO 9001.

Процедура сертифікації за ISO 3834-Х та EN 1090-1:

  • Заповнення заявки на сертифікацію;
  • Укладання договору на проведення сертифікаційного аудиту;
  • Проведення сертифікаційного аудиту, складання звіту про аудит на місці виконання робіт;
  • Оформлення сертифіката відповідності (у разі позитивного результату проведення аудиту).
  • Проведення наглядових аудитів.

Для уточнення вартості послуг, термінів та інших технічних деталей звертайтесь за телефоном +38(063) 169-67-12, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку.