Історія компанії

Історія групи компаній TÜV Thüringen e.V. почалася з Товариства з нагляду за паровими котлами, заснованого понад 100 років тому в м. Гота, розташованому в землі Тюрінгія, Німеччина. Протягом десятиліть було накопичено величезний досвід і створено сучасний спектр послуг за рахунок інноваційних рішень та постійного розвитку.

У 1950-х компанія вела свою діяльність як Державне агентство з технічного нагляду.

Завдяки відновленню єдності Німеччини та з ініціативи представників промислового сектору в м. Ерфурт у квітні 1990 року організація була відтворена та зареєстрована як TÜV Thüringen e.V. Компанія швидко перетворилася на офіційно визнану організацію з технічного нагляду Вільної Держави Тюрінгія.

З технічним прогресом організація розвивала нові напрями діяльності. Навчання та підвищення кваліфікації в усіх галузях, пов'язаних з безпекою та якістю, стали одним із видів діяльності TÜV Thüringen e.V. та призвели до відкриття в 1991 році TÜV Akademie. Сфера діяльності Академії – проведення семінарів і тренінгів цільових груп персоналу із секторів промисловості, торгівлі та сфери послуг.

У 1993 році компанія включила в свою діяльність послуги сертифікації систем менеджменту. Сьогодні сертифікати, видані Органом із сертифікації TÜV Thüringen e.V., визнаються на національному й міжнародному рівні.

Згодом, з метою розширення експертних знань, організація вийшла за межі держави. В інших країнах (насамперед у Східній і Південно-Східній Європі) з'явилися численні підрозділи й філії, було підписано угоди про співпрацю з компаніями-партнерами. В Україні представництво TÜV Thüringen e.V. - TÜV Thüringen Ukraine (ТЮФ Тюрінген Україна) - відкрилося 10 травня 2019 року.

У зв'язку з освоєнням нових ринків розвивалися та створювалися напрями бізнесу, послуги. Оптимізація бізнес-портфеля компанії виконувалася за допомогою інвестицій, придбань, розширення географії та створення спільних підприємств.

Сьогодні, як і десятки років тому, компанія прагне враховувати сучасні тенденції ринку й адаптуватися до нових потреб клієнтів. Керівництво TÜV Thüringen e.V. має намір продовжувати освоювати нові горизонти, щоб якомога більше учасників ринку змогли покращити якість своєї продукції та процесів, підвищити продуктивність, захистити людей і навколишнє середовище від ризиків, пов'язаних із використанням технологій.