Сертифікація систем менеджменту

TÜV Thüringen Ukraine - єдина філія компанії TÜV Thüringen e.V. (ТЮФ Тюрінген), що працює в Україні. Ми пропонуємо послуги з сертифікації систем менеджменту, сертифікації продукції та сертифікації персоналу.

Під сертифікацією в контексті послуг нашої компанії як органу із сертифікації розуміють форму підтвердження відповідності об'єктів вимогам технічних регламентів і положенням стандартів.

У категорії «Сертифікація систем менеджменту» ми пропонуємо такі послуги:

Організація може мати дві та більше системи менеджменту, що функціонують окремо одна від одної або у вигляді єдиної системи - інтегрованої системи менеджменту (ІСМ).

Сертифікація кількох систем менеджменту, так звана комбінована сертифікація, дозволяє суттєво знизити витрати та прискорити терміни сертифікації завдяки проведенню одночасної перевірки всіх систем менеджменту на відповідність кільком стандартам. При цьому оформляється єдиний сертифікат на інтегровану систему менеджменту, у якому зазначаються всі відповідні стандарти.

Також існує поняття об'єднаної сертифікації, коли компанія бажає одночасно сертифікувати декілька виробничих майданчиків або філій.

У сертифікаційний та наглядові аудити входять відразу всі такі об'єкти. Перевіряються вони при цьому шляхом вибірки. Об'єднана сертифікація можлива за умови наявності на майданчиках (філіях), що перевіряються, централізованої системи менеджменту, керованої головним офісом. За підсумками аудиту оформляється сертифікат, в якому вказується адреса головного офісу, а в додатку – адреси майданчиків (філій). Якщо на майданчиках є відмінності в галузі сертифікації, у сертифікат вписується загальна сфера застосування, а в додаток – та діяльність із загальної області, яку здійснює філія.