Всесвітній день якості - 2019

Всесвітній день якості - 2019

TÜV Thüringen Ukraine вітає фахівців, які працюють у відділах якості організацій, та всіх тих, хто у своїй діяльності пов'язаний з вирішенням завдань щодо забезпечення та покращення якості продукції, послуг та рівня життя в цілому, з міжнародним святом – Всесвітнім днем якості!

Всесвітній день якості відзначається щорічно у другий четвер листопада з ініціативи Європейської організації якості (European Organization for Quality, EOQ).

Цей день покликаний привернути увагу на світовому рівні до «важливості якості», вирішення проблем якості, а також підвищити обізнаність суспільства про вплив якості не лише на задоволеність споживачів, а й на безпеку людини та довкілля.

Сьогодні попит на якість особливо високий, оскільки, на жаль, через погоню за прибутком сучасне суспільство гостро відчуває на собі дефіцит якості щодо продовольчих та інших товарів.

Ми віримо в те, що змінити тенденцію нарощування кількості на користь якості можна завдяки відповідальному підходу кожного з нас, починаючи з керівника великої корпорації та до прямого споживача.

Ми бажаємо всім успіхів та можливостей на шляху до реалізації завдань якості та безпеки!